دانشگاه علوم پزشکی یکی از گسترده ترین سازمان های کرمانشاه

به گزارش باشگاه خدمات رفاهی هلال احمر به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از بدهی حدود یک هزار و 400 میلیون ریالی بیمه تامین اجتماعی به این دانشگاه خبر داد و آن را مانعی بزرگ در راه ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به مردم استان دانست.

وی گفت: اگر بیمه ها به موقع بدهی های خود را به ما پرداخت کنند می توانیم به نوسازی و بهسازی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی بیشتر رسیدگی کنیم.

وی با بیان اینکه بیمه تامین اجتماعی از 14 ماه قبل تاکنون بدهی خود را به دانشگاه پرداخت نکرده است، گفت: دانشگاه ماهانه 100 میلیارد ریال از بیمه تامین اجتماعی طلبکار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیمه خدمات درمانی نیز از شهریور سال گذشته به ما پرداختی نداشته و این 2 بیمه قرار شده که به دانشگاه بابت بدهی، اوراق بدهند که اوراق مشکلات ما را حل نمی کند و ما نمی توانیم به پزشکان و پرسنل اوراق بدهیم.

مرادی عدم پرداخت بدهی توسط بیمه ها به دانشگاه را باعث به تعویق افتادن پرداخت کارانه به پرسنل دانست و افزود: از آبان سال 96 تاکنون به پزشکان کارانه ندادیم و همچنین کارانه پرسنل نیز از اردیبهشت به بعد پرداخت نشده است.

وی دانشگاه علوم پزشکی را یکی از گسترده ترین سازمان های استان دانست و گفت: دانشگاه با هشت معاونت، حجم وسیعی فعالیت دارد و به همه اقشار استان خدمت رسانی می کند.

 

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *