• دسته‌بندی نشده
  • 0

آذربایجان غربی|بیمارستان 80 تخت‌خوابی اشنویه نیمه دوم امسال افتتاح می‌شود

اسعد خضری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به چگونگی افتتاح بیمارستان در حال احداث این شهرستان اظهار داشت: اگر اعتبارات این طرح تأمین شود و مشکلی در برنامه ریزی‌های انجام شده پیش نیاید این بیمارستان در اواخر نیمه دوم سال 97 به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: اگر این بیمارستان در زمان تعیین شده شروع به کار کند قطعاً در حل بسیاری از مشکلات درمانی و اقتصادی بیماران شهرستان اشنویه تأثیر زیادی خواهد گذاشت.

خضری گفت: در شهرستان اشنویه یک بیمارستان 25 تخت خوابِ وجود دارد که جواب گوی مشکلات بیماران این منطقه نیست و با وجود اضافه شدن بخش‌ها و تخت خواب‌های متعدد، در حال حاضر در این بیمارستان 60 تخت خواب وجود دارد که از همان سیستم قدیمی برخوردار است و کیفیت و استانداردهای لازم را ندارد.

فرماندار اشنویه خاطرنشان کرد: در این شهر کلینیک تخصصی احداث شده و در حال حاضر مردم از خدمات بهداشتی و درمانی آن بهره‌مند می‌شوند.

وی تصریح کرد: در یکی از روستاهای اشنویه مرکز بهداشتی و درمانی در حال احداث است که اگر این مرکز با تأمین اعتبارات افتتاح شود می‌تواند در درمان مردم این روستا و حتی روستاهای اطراف کمک بسزایی انجام دهد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *